Merhaba, biz O3 ekibi. 

2014 yılında Ortadoğu ve Kuzey Afrika Bölgesinin en büyük medya grubu Middle East Broadcasting Center (MBC) ortaklığında bir araya geldik. Ekibimizdeki herkesin yıldız olduğu bir takım olarak kurulduk. Her oyuncusuyla olanı ileriye götürmek isteyen,  her hikayesiyle hayatları zenginleştirmeye çalışan..

İlk dizimiz Kaderimin Yazıldığı Gün ile başladı serüvenimiz. İstanbullu Gelin, Vatanım Sensin, Son Yaz, Arıza, Aziz gibi sevilen dizilerle devam etti. 

Binden fazla bölümümüzün; 60 dan fazla ülkede gösterilmesi ve Türk yapımlarını dünyada gururla temsil edebilmemizin en önemli sırrı işimize olan tutkumuz, sevgimiz ve daha iyi olma arzumuzdan asla vageçmemek..

Netflix maceramız ise Netflix Originals’da  ilk Türk yapımı olan Hakan: Muhafız (The Protector)’ın ardından, Netflix Originals’da 5 Kasım 2021’de lanse olan Kulüp (The Club) ile devam etti. Sizler kadar heyecan içinde 2022’nin ilk günlerinde, ilk sezonun ikinci kısımının yayınlanmasını bekliyoruz.

Dizi filme olan tutkumuza uzun metraj filmleri de ekledik. Üzerinde uzun zaman çalıştığımız, her detayını ince ince düşündüğümüz ilk filmimiz 7. Koğuştaki Mucize tarihçemizde altın harflerle yerini aldı. Sinemalarda 5 milyonun üzerinde gişe hasılatı yakalaması ile ayrı, Netflix Dünya Top 5 listesinde yer alması ile ayrı gururlandık; 93. Akademi Ödülleri (Oscar) En İyi Uluslararası Film Dalı'nda Türkiye'nin aday adayı olduk. Bu alandaki yolculuğumuz Netflix Originals’da yayınlanmakta olan Beni Çok Sev ve çok yakında lanse olacam Aşk Taktikleri adlı filmlerimiz ile devam etmekte.

2022 yılına ise yeni sürprizlerimiz ve sizlerle buluşacak yeni projelerimizin heyecanıyla girmekteyiz.

Şunu biliyoruz;  çok çalışırsak, yaratıcı insanlarla çoğalırsak, ben değil biz dersek dahası beraber bir hayal kurabilir ve bu hayale hep beraber inanarak ‘hayal ortağı’ olabilirsek; hayatı zenginleştirebilecek içerikleri üretebilir, her hayalimizi gerçekleştirebiliriz.

Sizlerin de hayallerinin gerçek olacağı bir yıl dileriz.

O3 Ailesi