Arkadaşlar İyidir
Yönetmen: Deniz Koloş

Arkadaşlar İyidir

Bu, 5 üniversiteli genç arkadaşların ve yetişkinliğe geçişte karşılaştıkları zorlukların hikayesi. Hikaye, onların karmaşık ilişkileri, arkadaşlıkları, çatışmaları ve tutkuları etrafında dönüyor. Dizi, karakterlerin üniversite yıllarında ve nihayetinde yetişkin dünyasındaki dramatik yaşamlarını izletiyor.

Çok farklı geçmişlerine rağmen Eren, Seda, Merve ve Yunus, üniversite hazırlık yılında çok iyi arkadaş olurlar. Yakında, hepsinin kendi geçmişleriyle ve sakladıkları sırlarla yüzleşmesi gerekecek. Yetişkinliğin yalnız yürümeye ihtiyacı olan yalnız bir yer olduğuna dair ortak bir duyguyu paylaşırlar.

Seda, birinci sınıftan hemen önce, çocukluk arkadaşı Gizem ile yıllar sonra ilk kez karşılaşır. Gizem'in babasının bir kaza sonucu trajik ölümünün ardından kendi hayatıyla da mücadele ettiği ortaya çıkar. Seda, Gizem'i sosyal çevresi ile tanıştırır ancak yakında bu karardan pişman olacaktır.

Hiçbir şey göründüğü gibi değildir ve Gizem her şeyi daha da karmaşık hale getirecektir! Ama bir şekilde hepsinden sıyrılıyor. Arkadaşlıkları Gizem'e yardım edecek ve yaralı ruhunu iyileştirecek mi? Kendi zaferlerini kazanacaklar mı? Arkadaşlıkları hayatta kalmalarına yardım edecek mi?

Yönetmen:

Deniz Koloş

Yazar:

Ekin Atalar

Oyuncular:

Aslı Melisa Uzun (Seda)

İdris Taşkan (Eren)

Su Kutlu (Gizem)

Hayal Köseoğlu (Merve)

Arkadaşlar İyidir