Ever After
Yönetmen: Fikret Kadığolu

Ever After

Nikah masasında sizi terk eden bir adamın düğününü organize etmek zorunda kalsaydınız ne yapardınız?

Beş yıl önceydi. Farah ve Rayan, yirmili yaşlarının başında sırılsıklam aşık oldular. Ailelerin karşı çıkmasına rağmen, evlenmeye karar verdiler. Nikah günü geldi çattı. Farah, gelinliği üzerinde, en güzel haliyle nikah masasındaydı. Ama Rayan nikaha gelmedi!

Hikayemiz 5 yıl sonra yeniden başlar. Şimdi Farah bir düğün organizasyon şirketinde çalışıyor ve mucizeler yaratıyor. Onun organize ettiği düğünlerde hiçbir terslik yaşanmamalı! Rayan ise yurtdışına taşınmış, üniversiteden mezun olmuş ve bir oteller zincirini yönetmiştir. Ayrıca Lana ile tanışmış ve ilişkilerini bir üst seviyeye taşıyarak onunla evlenmeye karar vermiştir. Lana ve Rayan düğün bahanesiyle Beyrut'a dönmeye ve hayatlarını orada kurmaya karar verir. Ama hayat bu… Rayan ve Lana’nın Beyrut’daki görkemli düğününü organize edecek kişi, başarılı düğün organizatörü Farah’dır. Çünkü Rayan'ın evleneceği kızın annesi, aynı zamanda Farah'nın patronudur.

Farah, yıllardır unutmaya çalıştığı Rayan'la ilgili travmasıyla bir kez daha yüzleşmek zorunda kalacak. Bu Rayan için de hiç kolay olmayacak. Farah, nikah masasında terk edildiği için ondan intikam almak istiyor. Son derece heyecanlı, gürültülü ve romantik hikayemiz, böylece başlar.

Yönetmen:

Fikret Kadığolu

Oyuncular:

Dana Mardini (Farah)

Nicolas Mouawad (Rayan)

Joe Trad (Wissam)

Pamela Saad El Kik (Lana)

Carmen Lebbos (Asma)

Mohammad Kheir Jarrah (Salah)

Salma Massri (Sherihan)

Hadi Bou Ayash (Taim)

Nour Ali (Aya)

Zeina Ziadeh (Sahar)

Cherine El-hajj (Nuha)

Joanna Toubbiya (Sawsan)

Linkler:

EverAfter

Ever After