Ferhat ile Şirin
Yönetmen: Mehmet Ada Öztekin

Ferhat ile Şirin

Bir gece dükkânının önünde genç bir adam olan Ferhat, sıkıntı içinde olan Şirin'i duyar ve onu kurtarmak için sokak dövüşçüsü olarak hünerlerini kullanır. Aşık olurlar ve öksüz olan Şirin, ablasıyla tanışmak için Ferhat'ı ailesinin evine götürür.

Açıkça ailenin reisi olan Banu, Ferhat'ı ailenin devasa malikanesinde karşılar ve ona aile şirketinde koruma olarak bir iş teklif eder. Ferhat, Şirin'e yakın kalabilmek için teklifi kabul eder. Ferhat, aile şirketinin yasadışı silah ticareti ve kumar gerçekleştirdiğini anlar.

Şirin hiçbir zaman buna dahil olmak istemez ve çello çalma aşkına kendini kaptırır. Evlenmek üzere nişanlanan Şirin, artık bu hayatını geride bırakıp Ferhat ile kaçmak ister. Ama Şirin, hayatı boyunca ona bakan sevgili kız kardeşini terk etme konusunda isteksizdir.

Daha da kötüsü Banu'nun da Ferhat'a aşık olduğu ortaya çıkar. Şirin, Fehat'a olan sevgisini ve kız kardeşine olan sadakatinden dolayı yeni bir hayat arzusunu bir kenara bırakabilir mi? Yoksa her şeyi riske atıp onu kendine mi saklar?

Yönetmen:

Mehmet Ada Öztekin

Yazar:

Savaş Korkmaz

Oyuncular:

Cansu Dere (Banu)

Tolga Sarıtaş (Ferhat)

Leyla Tanlar (Şirin)

Linkler:

#FerhatileŞirin

Ferhat ile Şirin